Úvodní strana » Služby

Služby

Profesionálním pilotem pořízené letecké záběry, natáčení, focení, měření, mapování terénu a objektů. Vše v rozlišení až 4K, FullHD s vysokou rychlostí snímkování. Většinou pracuji v tandemu se svým kreativním profesionálním fotografem, o jehož snímky video obohatím. Výsledkem tak budou letecké záběry pořízené dronem, okořeněné o netradiční úhel pohledu profesionálního fotografa. Celý natáčecí scénář si nejdříve společně projdeme, aby měl klient předem možnost úprav.

Rozhodli jste se pro zachycení vašich akcí /objektů pomocí leteckých záběrů?

Nejdříve si každou jednotlivou akci spolu pečlivě dohodneme. Zkreslíme letový plán, promyslíme jednotlivé scény. Samozřejmě zajistíme veškerá povolení a projednáme záměr s dotčenými orgány státní správy. Přáli byste si video nad vodou, mezi skalami, ve větru či v lese? Uděláme maximum pro to, abychom Vaše očekávání nejen splnili, ale výrazně předčili…!

Zde je v několika krocích nastíněn jednoduchý postup:

 • Rozhodnutí – v rámci samotného rozhodnutí bývá nejčastěji cesta od líbí, přes rád bych až po chci…!
 • Kontakt – jakmile dosáhnete až na pomyslnou metu – chci, je nejvhodnější mne kontaktovat mailem: info@vosadron.cz 
  V rámci zajištění efektivity naší komunikace prosím již v prvním kontaktu o specifikaci:
  • Akce (oslava, sportovní akce, prezentace nemovitosti, kontrola / inspekce, jiné)
  • Místo natáčení (nejlépe kompletní adresu – doplněk X, letecký předpis L2 stanoví, kde se smí a nesmí létat. Je tedy třeba myslet i na možnost nutnosti zajištění výjimky, která trvá třeba i 14 dní)
  • Odhadovaná délka videa (5-9 minut, 10-14 minut, 15-29 minut, 30-59 minut, 60 minut a více)
  • Požadavky na natáčení (odhad maximální výšky, odhad letového perimetru, účast fotografa, záznam statického videa, záznam zvuku a další)
 • Osobní konzultace / Nacenění – Poté, co si vyměníme několik mailů, přichází na řadu osobní setkání (nejlépe na místě natáčení). Při tomto setkání již budu mít dostatek informací k finálnímu nacenění včetně zohlednění místních specifik (terén atd.). V rámci tohoto setkání vždy rád provádím cvičný let, na základě kterého lze scénář ještě upravit či kompletně přepracovat…
 • Natáčení – Jelikož vím, jak krušné chvíle může připravit pozdní příjezd kohokoliv, úzkostlivě si střežím, abych byl na místě natáčení alespoň 20 minut před sjednaným časem setkání. Natáčení probíhá předem domluveným způsobem, případné „bonusy“ a momentální nápady probereme a samozřejmě zvěčníme též…
 • Předání natočeného materiálu v surovém stavu může proběhnout okamžitě po přistání. Případě požadavku na editaci a úpravu videa, v rámci zajištění co nejvyšší kvality a poutavosti, je třeba myslet na několik dnů náročné práce u počítače.

Kontaktujte nás

Certifikáty

Poptávka

Pošlete nám online nezávaznou poptávku. Ochotně vám naši specialisté poradí s výběrem.

Pole označená * jsou povinná.

Close